Alışveriş Şartları

 
 
1. Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" (Visa - Master Card) Banka kartı, veya "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 2 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 2 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 
2. Kapıda ödeme seçeneği olan ürünlerde, siparişiniz kapınıza gelinceye kadar hiç bir ücret ödemezsiniz. Siparişiniz geldiğinde kargo görevlisine ödeme yapılır ve ürün teslim alınır.
 
3. Alıcı ürürünü kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelidir. Eğer ürün zarar görmüş ise 0850 441 10 85  nolu müşteri hizmetlerinden bize ulaşmalı ve durumu bildirmelidir. 
 
4. Garanti ve İade ilgili tüm detaylar Garanti ve İade Şartları sayfasında belirtilmiştir.
 
5. www.kuaformagaza.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.
 
6. Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@kuaformagaza.com'a yazarak ya da 0850 441 10 85 nolu müşteri hizmetlerinden  bize durumu bildirebilirsiniz. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum bize bildirilmelidir. www.kuaformagaza.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
 
7. www.kuaformagaza.com, güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.
 
8. www.kuaformagaza.com'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.