Filtreleme

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Kuaför Saç Yıkama Seti Koltuğu

Saç Yıkama Seti, müşterilerin kuaför salonlarında saç işlemleri öncesi ve sonrasında saçlarının yıkanması için arkalarına yaslanıp rahat bir pozisyonda oturmalarını sağlar. Doğru açı ve destek, herhangi bir saç yıkama seti için gerçekten önemli bir özelliktir, böylece müşterilerin rahat hissetmesi ve sırt ağrısının önlenmesi sağlar. Kuaför Yıkama Seti ürünlerimizde oturma yerlerinin destekleyici ve sağlam olmasına özen gösteriyoruz. Dahası, saç yıkama koltuğu seçimimizdeki kalite hissi ve görünüm, müşterilerinize gerçekten doğru yerde olduklarını hissettirecektir.

Saç Yıkama Koltuğu alırken dikkat edilmesi gerekenler

Saç yıkama Lavabosu saçı rahat yıkamak için geniş olmalıdır. Ayrıca Saç yıkama küveti seramik kalitesi iyi olmayan başlıkların sırlarında zamanlar kılcal damar gibi çatlaklar oluşacaktır. Sitemizdeki ürünlerin tamamının seramik başlıklarında böyle bir problem ile karşılaşmazsınız.

Saç Yıkama Koltuğu en çok dikkat etmeniz gereken yeridir. Seramik lavabo ve koltuk ayarı iyi yapılmamış kuaför yıkama seti müşterilerinizde boyun, sırt ve hatta bel ağrısına sebep olacaktır. Sitemizdeki tüm ürünlerde en çok dikkat ettiğimiz konu saç yıkama koltuğu rahatlığıdır. Sitemizdeki ürünlerde bir çok modelde sırt minderi hareketlidir ve seramik başlık – koltuk dengesine özenle dikkat edilmiştir. Sırt hareketli olmayan saç yıkama seti modellerinde de aynı hasiyet gösterilmiştir.

Sitemizde Bayan Kuaför Saç Yıkama Seti Fiyatları kargo dahildir.